Reputation : 4
Join date : 15.05.2008
Age : 52

Postaj  Boce-Team on 15.05.11 20:26

Danas je u Boću odigran najveći derbi na ovim prostorima u kojem su pobjedu odnijeli gosti iz Zovika. Konačni rezultat je bio 1-2 u korist gostiju iz Zovika.

Igrači Hrvatskog Dragovoljca su igrali u zelenim dresovima koji im očito nisu donijeli sreću.

Pred mnogobrojnom publikom koju ni kiša nije omela da prate svoje ljubimce već u petoj minuti utakmice poveli su Dragovoljci u sjajno izrađenoj akciji.

Na nakon postignutog gola igrači Hrvatskog Dragovoljca kao da su računali utakmicu dobivenom, pa su "prestali igrati", što su iskoritili Zovičani i pred kraj prvog poluvremena izjednačili na 1-1.

Početkom drugog poluvremena u izjednačenoj igri Zovičani su iskoristili jednu neopreznost domaćina i preokrenuli rezultat u svoju korist 1-2, koju su uspjeli sačuvati do kraja utakmice.

U prestalom dijelu utakmice bilo je šansi na obije strane. Gosti su zatvorili igru i čuvali rezultat. Bilo je tu još svega, naguravanja, žutih pa i crvenih kartona, prekršaja, ali rezultat je ostao nepromijenjen.

Cijeli susret pratila je i BDC TV a kada snimka bude gotova ovdje ćemo postaviti poveznicu.

Više slika možete pogledati na facebook profilu Selo Boce.

Sada je: 22.11.17 11:12.